“Наполеон” будинку VS магазинний: Що дешевше

Домашній торт вийде дешевше, ніж куплений в магазині.

Наполеон готовится с заварным кремом

Наполеон готується з заварним кремом

Наполеон – це улюблений торт багатьох українців. Дійсно, він хрусткий і просочений шалено ніжним кремом.

ТВОЙСАЙТ розкажуть, скільки коштує приготування торта в домашніх умовах.

Найоптимальніший варіант приготування торта, якщо у вас мало часу, купити в магазині коржі і самостійно зробити крем.

Для цього нам знадобиться:

  • Яєчні жовтки 5 шт – 16 грн,
  • Молоко 1 л – 25 грн,
  • Цукор 250 г – 2 грн,
  • Ванільний цукор 10 г – 2 грн,
  • Вершкове масло 100 г – 30 грн,
  • Борошно 70 м – 3 грн,
  • Коржі – 36 грн.

Такий варіант торта обійдеться в 114 гривень. Якщо коржі готувати самостійно, про сума вийде значно вище. Так як в рецепт коржів входить ще маргарин і оцет. Але смак торта буде краще, так як він приготований вдома і з любов’ю.

Якщо купувати вже готовий торт в магазині, то його ціна виявиться значно вище, ніж за приготовлений вдома. Торт від Roshen варто 179,90 грн за кілограм, 800 м від Наполеона Сладков – 98,31 грн, 250 г – 30 грн.

Нагадаємо, в середньому приготування курячого бульйону обійдеться у 100 гривень.

Рейтинг компании